FaLang Language Switcher


2. Uluslararası Öğrenciler Mezuniyet Buluşması Başlıyor

afis-1Türkiye Burslusu olarak veya kendi imkânlarıyla ülkemizde öğrenim görerek 2012-2013 Akademik Yılında mezun olacak veya son sınıfa geçmiş olan uluslararası öğrenciler için 27 Haziran 2013 Perşembe günü saat 10.00'da Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda mezuniyet buluşması gerçekleştirilecektir.

Programda protokol konuşmalarının yanı sıra, uluslararası öğrencilerin sergileyeceği dans ve müzik performansları gerçekleştirilecek olup, kep atma töreni düzenlenecek ve mezuniyet yemeği verilecektir.

Ayrıca programa katılan her öğrenciye cübbe ve kep hediye edilecek olup, Başbakan Yardımcımız Bekir Bozdağ tarafından tüm öğrencilere katılım ve başarı sertifikası verilecek ve en başarılı 15 öğrenciye tablet bilgisayar hediye edilecektir.

Mezuniyet Buluşmasına katılmak isteyen öğrenciler teyit için 23 Haziran 2013 tarihine kadar;
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
elektronik posta adresine ad, soyad, ülke, üniversite, bölüm, düzey (lisans, yüksek lisans, doktora), not ortalaması, telefon numarası ve eğer Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'ne bağlı herhangi bir yurtta kalıyorlarsa yurt bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.

Mezuniyet buluşmasına Ankara dışından katılmak isteyen öğrenciler için yer ve saati daha sonra iletilmek kaydıyla 26 Haziran 2013 Çarşamba günü İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Konya ve Kayseri illerinden Ankara'ya otobüs kaldırılacak olup kendilerine Ankara'da konaklama imkanı sağlanacaktır. Bu illerin dışından programa katılmak üzere Ankara'ya gelmek isteyen öğrenciler için otobüs kaldırılmayacak olup kendi imkânlarıyla Ankara'ya geleceklerdir.

Ankara'dan programa katılacak öğrencilerin için ise mezuniyet buluşmasının yapılacağı Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'na intikalleri için yeri ve saati daha sonra iletilmek üzere yurtlardan otobüs kaldırılacaktır.

Tüm Uluslararası Öğrencilerimiz Davetlidir...